نیاز به ابزاری برای مدیریت کامل شبکه‌های اجتماعیتان دارید؟ کلیک کنید
وبلاگ نوین هاب | اخبار و آموزش شبکه های اجتماعی

مدیریت هشتگ‌ها و پیشنهاد هشتگ مرتبط در نوین هاب

هشتگ‌ها قدرتمند هستند و می‌توانند پست‌های شما را به مخاطبان هدف برسانند، فالوورها را به پیج شما بیاورند، تعامل بیشتر ایجاد کنند و تصویری مثبت‌تری از برند شما بسازند.

هشتگ یک کلمه یا عبارت است که در کنار علامت (#) یا همان Number Sign قرار می‌گیرد و کلمه‌ای که در کنار علامت # قرار می‌گیرد به یک متا، تگ شده و قابل کلیک کردن تبدیل می‌شود.

با کلیک روی آن شما را به سمت دیگر محتواهای مرتبط با آن موضوع هدایت می‌کند.

درحال حاضر فیسبوک، توییتر، اینستاگرام، تامبلر، لینکدین، یوتیوب، پینترست و … از هشتگ پشتیبانی می‌کنند.

شاید بیشترین کاربرد از هشتگ در شبکه‌های اجتماعی، در توییتر و اینستاگرام باشد که بخش ویژه مختص هشتگ در آنها وجود دارد، که باعث شود مخاطبین زیادی که هدف شما هستند را جلب کند.

بیشتر بخوانید: چگونه هشتگ مخصوص برند خود را بسازیم؟

 

و اما یک خبر خوب!

نوین هاب نیز به منظور دسترسی آسان و کمک به رشد شبکه‌‌های اجتماعی کاربران بخش جدیدی برای اضافه کردن هشتگ و دریافت هشتگ‌های مرتبط را اضافه کرد.

ابزار پیشنهاد هشتگ مرتبط نوین هاب هشتگ‌های زبان فارسی را هم پوشش می‌دهد.

 

دستیار شبکه‌های اجتماعی نوین هاب ابزاری قدرتمند برای مدیریت همه شبکه‌های اجتماعی
ثبت‌نام رایگان ثبت‌نام کنید

 

در نوین هاب در بخش انتشار و زمانبندی پست در قسمت پایین کپشن، می‌توانید گزینه هشتگ را فعال و هشتگ مرتبطی با پست خود بنویسید. نوین هاب هشتگ‌‌های مرتبط با محتوای شما را نمایش می‌دهد و با کلیک بر روی هر کدام به سادگی آن را انتخاب و در پایین متن کشپن برای شبکه‌های اجتماعی که از هشتگ پشتیبانی می‌کنند اضافه کنید.

شبکه‌های اجتماعی که هشتگ را پشتیبانی می‌کنند و به انتهای کشپن اضافه می‌شوند: اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، لینکدین، پینترست، آپارات، تامبلر

شبکه‌های اجتماعی که هشتگ را پشتیبانی نمی‌کنند: پیام رسان‌های تلگرام و بله

 

همین الان وارد پنل کاربری خود شوید و در صفحه ارسال پست جدید این قابلیت را بررسی کنید.

 

 

  • با تشکر از شما و سرویس خوب شما البته قابلیت هشتگ و پیشنهاد هشتگ کاربردی نیست
    چون تعداد محدودی رو ارایه میده و اکثرا کاربردی نیستن. مثلا اگر چند تا رو اضافه کنیم دیگه هشتگ دیگری نشان داده نمیشه و محدود به همون قبلی هاست.

    هر آیدی معمولا یک سری هشتگ های خاص رو استفاده میکنن و اگر این قابلیت وجود داشت که تمام هشتگ های قبلی استفاده بشن خیلی در زمان صرفه جویی میشه.