دستیار ۲۴ ساعته دایرکت اینستاگرام

دایرکت هوشمند اینستاگرام

قابلیت دایرکت هوشمند اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی کامنت‌ها و دایرکت‌های خود را مدیریت کنید و یک دستیار ۲۴ ساعته هوشمند برای پاسخگویی به پیام‌های دایرکت خود داشته باشید.

اگر آنلاین شاپ (فروشگاه اینستاگرامی)، مدرس و مشاور یا بلاگر و اینفلوئنسر هستید با تعریف دستورات مشخص در بخش نظرات و دایرکت هر زمانی که از سمت مخاطبین پیامی دریافت شود، ربات هوشمند نوین هاب به صورت خودکار به کامنت‌ها و دایرکت‌ها پاسخ می‌دهد.

پاسخ فوری و خودکار

نوین هاب می‌تواند به صورت همزمان و خودکار به بی‌نهایت کامنت و پیام دایرکت در لحظه پاسخ دهد و هیچ پیامی بدون پاسخ باقی نماند.

راه‌اندازی سریع و آسان

اگر دانش فنی کافی ندارید، اصلا نگران نباشید! به سادگی می‌توانید دستورات را برای دایرکت هوشمند مشخص کنید که بر روی اکانت شما فعال شوند.

بدون نیاز به پسورد

اتصال و افزودن اکانت در نوین هاب کاملا امن از طریق API رسمی و مورد تایید خود شبکه اجتماعی و بدون نیاز به وارد کردن پسورد اکانت است.

افزایش فروش، بازدید و فالوور

پاسخگویی سریع باعث افزایش فروش و اعتماد برای شما می‌شود و با ایجاد شرط فالو می‌توانید فالوورهای خود را افزایش دهید..

برخی از قابلیت‌های دایرکت هوشمند نوین هاب

قابلیت‌های دایرکت اتوماتیک نوین هاب برای پاسخ خودکار به دایرکت اینستاگرام را بشناسید

پاسخ خودکار به پیام‌ها

پاسخ خودکار به پیام‌ها

با تعریف دستورات مشخص، هر زمان که کلمه یا عبارت مشخص شده دریافت شد فورا یک پاسخ آماده به صورت خودکار برای مخاطب ارسال می‌شود.

پاسخ خودکار به کامنت‌ها

پاسخ خودکار به کامنت‌ها

نوین هاب به صورت خودکار به کامنت‌های کاربران زیر پست‌ها یا در لایو اینستاگرام در دایرکت پاسخ می‌دهد و نرخ تبدیل و تعامل را در پیج شما افزایش می‌دهد.

تعریف محصول و فروشگاه

ویترین محصولات

محصولات و خدمات خود را در یک قالب متفاوت و به صورت ویترین (اسلایدر) مشابه یک فروشگاه اینترنتی در دایرکت اینستاگرام نمایش دهید.

ساخت فرم

ساخت فرم

فرم‌های مختلفی برای جمع‌آوری اطلاعات، نظرسنجی، ثبت سفارش، آزمون و... در دایرکت اینستاگرام بسازید و اطلاعات ثبت شده را ببینید و در فایل اکسل دانلود کنید.

شرط فالو در دایرکت

شرط فالو

با استفاده از قابلیت شرط فالو اینستاگرام، محتوای شما در دایرکت و در پاسخ به کامنت‌ها زمانی ارسال می‌شود که مخاطب پیج شما را حتما فالو کرده باشد.

پیام یادآوری (فالوآپ)

پیام یادآوری

قابلیت پیام یادآوری برای ارسال پیام‌های جدیدی در ساعت مشخص شده برای کاربر است که منجر به افزایش فروش و تعامل کاربر خواهد شد.

پاسخ با هر محتوایی

پاسخ با هر محتوایی

انواع محتوا از جمله عکس، ویس طولانی (تا ۲۰ دقیقه)، محصول، دکمه و... را در دایرکت هوشمند ایجاد کنید که خودکار ارسال شود.

سوالات متداول در دایرکت

سوالات متداول

سوالات متداول، دکمه‌هایی برای دریافت پاسخ تکراری در دایرکت است که مخاطبین سریع‌تر به پاسخ سوالات خود دسترسی داشته باشند.

منو در دایرکت

منوی سریع

با این قابلیت یک منوی دکمه و لینک در دایرکت هوشمند بسازید و دکمه‌هایی برای دسترسی راحت‌تر مخاطب ایجاد کنید.

سوالات متداول دایرکت اتوماتیک اینستاگرام

سوالات متداول و پرتکرار درباره‌ی دایرکت خودکار اینستاگرام را در اینجا پاسخ داده‌ایم.

خیر نوین هاب ربات نیست، نوین هاب یک سیستم ایجاد اتوماسیون پیشرفته است که از طریق API رسمی و مورد تایید فیس‌بوک فعالیت می‌کند.

خیر! شما در نوین هاب هیچ پسوردی را وارد نمی‌کنید و اضافه کردن اکانت از طریق اتصال صفحه اینستاگرام به پیج فیسبوک است.

نوین هاب (نوآفرینان مدیا گستر) یک شرکت ثبت شده دانش بنیان است که به عنوان اولین پلتفرم مدیریت شبکه‌‌های اجتماعی در ایران، چندین سال سابقه فعالیت دارد و برندهای معتبری از جمله دیجی‌کالا، ایرانسل، مبین نت، جاباما، اسنپ، بانک تجارت، کانون ایران نوین و... از به نوین هاب اعتماد کرده‌اند.

در زمان ساخت دستور، یک پیام جدید ایجاد کنید و نوع پیام را ویترین محصولات انتخاب کنید، سپس محصولاتی که ساخته اید را ایجاد کنید که به صورت اسلایدی یا همان ویترین در دایرکت نمایش داده شود.

ابتدا در نوین هاب ثبت نام کنید، سپس با ورود به بخش تنظیمات، اکانت اینستاگرام خود را مطابق ویدیوی آموزشی اضافه کنید.
در مرحله بعد با خرید یکی از اشتراک‌های پایه، حرفه‌ای یا پیشرفته دایرکت هوشمند برای شما فعال می‌شود و می‌توانید با ورود به بخش دایرکت هوشمند از پنل کاربری، اولین دستور خود را ایجاد کنید.

همین الان دایرکت هوشمند اینستاگرام را فعال کنید

پیام‌های دایرکت خود را به دستیار خودکار دایرکت اینستاگرام نوین هاب بسپارید.

شروع کنید