چرا شبکه‌های اجتماعی مهم هستند؟

مهمترین هدف هر کسب و کاری را می‌توان معرفی و شناخته شدن و تبدیل کردن کاربران به مشتری‌های بلقوه دانست.

راه‌ها و روش‌های بسیار زیادی برای معرفی شدن و جذب کاربر وجود دارد. اما هر کسب و کاری تلاش می‌کند که ارزان‌ترین روش‌ها و در دسترس ترین‌های آن را انتخاب و از آنها استفاده کند.

یکی دیگر از معیارهای مهم برای انتخاب کانال بازاریابی و تبلیغات، تعداد افراد جامعه آن می‌باشد و اینکه بتوانیم هدفگذاری درستی را در آن انجام دهیم که موجب بازدهی بیشتری شود.

سهولت در دسترسی به کاربران

شبکه‌های اجتماعی به دلیل فراگیر شدن در میان همه اقشار مردم و دسترسی بسیار آسان کاربران به آن امروزه به فضای بسیار فوق العاده برای کسب و کارها تبدیل شده که برند و خدمات خود را نمایش دهند.

امکان هدفگذاری دقیق کاربران

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم بازاریابی آنلاین امکان محاسبه و مشاهده اعداد و ارقام رشد و تاثیرگذاری فعالیت‌ها می‌باشد که این ویژگی نیز موجب شده کسب و کارها توجه خاصی به این فضا داشته باشند.

هزینه کم جذب مخاطب

کسب و کارها به دنبال آن هستند که با صرف کمترین هزینه و ساده‌ترین روش در ذهن مردم بمانند، شبکه‌های اجتماعی به دلیل کم هزینه بودن و تاثیر آن تبدیل به ابزار مناسبی برای کسب و کارها شده است.

جلب اعتماد و افزایش فروش

ارائه درست از محصول و یا خدمات و همچنین تکرار روزانه آن موجب جلب اعتماد بیشتر کاربر شده و همین ایجاد اعتماد و ارتباط دو سویه نیز موجب برندسازی و افزایش فروش خواهد شد

شبکه‌های اجتماعی اکنون با توجه به نیاز و ویژگی‌های مهم کسب و کارها بیشتر از هر زمانی مورد توجه قرار گرفته اند، مدیریت شبکه‌های اجتماعی یکی از کارهایی است که اکنون کسب و کارها نیاز به پیگیری جدی تر و فعالیتی منظم در آن دارند.

اما برای اینکه یک کسب و کار بتواند حضوری منظم و فعال را در شبکه‌های اجتماعی داشته باشد نیاز به صرف هزینه و زمان بالا جهت تامین نیروی انسانی و کسب دانش و تجربه آن دارد.

درباره‌ی ما

نوین هاب بعنوان اولین پلتفرم جامع مدیریت شبکه‌های اجتماعی در ایران است که به وسیله آن می‌توان به سادگی و در کمترین زمان ممکن همه شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر، پیام رسان بله، آپارات، یوتیوب، لینکدین، تامبلر و پینترست را به بهترین شکل ممکن مدیریت کرد.

ویژگی های ما: تلاش میکنیم در کنار پیشرفت تیم خودمان به رشد کسب و کارها کمک کنیم! ما در نوین هاب همه در کنار هم در جهت یک مسیر و هدف مشخص تلاش می‌کنیم! ما تجربه‌ها و دانش تیممان را با کسب و کارها به اشتراک می‌گذاریم! شنیدن صدای مشتریان و بازخوردها و پیشنهادات ما را همیشه خوشحال می‌کند

تیم نوین هاب

علی بهرامی

هم بنیانگذار و مدیر توسعه محصول

آزاد بهرامی

هم بنیانگذار و مدیر مارکتینگ

علی اکبر عزیزی

برنامه نویس

نوید خواجه زاده

برنامه نویس

بهاره زرگران

تولید محتوا

باسط رستمی

تولید محتوا

جای شما خالیست

جای شما خالیست

+

ارسال موفق

+

اکانت‌های متصل شده

+

تیکت پاسخ داده شده

+

اعتماد برند‌ها