دستیار همواره همراه شبکه‌های اجتماعی

با استفاده از اپلیکیشن نوین هاب مدیریت شبکه‌‌های اجتماعی بیش از پیش ساده‌ شده است.

امکانات اپلیکیشن نوین هاب:

 • زمان‌بندی و انتشار محتوا در همه شبکه‌های اجتماعی
 • مدیریت و پاسخگویی به کامنت‌های شبکه‌های اجتماعی در یک صفحه
 • آنالیز وضعیت همه شبکه‌های اجتماعی
 • آنالیز محتوای منتشر شده
 • انتشار همزمان محتوا در همه شبکه‌های اجتماعی
 • مدیریت تیمی شبکه‌های اجتماعی
 • پیشنهاد هشتگ مرتبط و چندین قابلیت دیگر...
 • همین الان اپلیکیشن نوین هاب را دانلود کنید

  در اپلیکیشن نوین هاب با استفاده از تقویم شمسی، می‌توانید محتواهای مورد نظر خود را زمان‌بندی کنید تا در تاریخ و ساعت تعیین شده، منتشر شود.

  محتواهایی در قالب پست، استوری، آلبوم و ویدیو را به راحتی در اپلیکیشن مدیریت شبکه‌های اجتماعی نوین هاب زمان‌بندی و منتشر کنید.

  برای بیشتر دیده شدن محتوا، شما نیاز به استفاده از هشتگ مناسب و مرتبط دارید. در بخش انتشار محتوا اپلیکیشن مدیریت شبکه‌های اجتماعی نوین هاب، هشتگ‌های پربازدید برای استفاده در محتوا به شما پیشنهاد می‌شود.

  همچنین می‌توانید چند محتوا را به صورت همزمان در شبکه‌های اجتماعی مختلف با یک کلیک منتشر کنید.

  قابلیت مدیریت کامنت‌ها و امکان پاسخگویی، لایک و یا حذف کردن کامنت‌ها یکی دیگر از ویژگی‌های اپلیکیشن نوین هاب است.

  در بخش مدیریت کامنت‌ها، همه کامنت‌های شبکه‌های اجتماعی را در یک صفحه می‌بینید و نیازی به بررسی همه اکانت‌ها به صورت جداگانه ندارید.

  امکان پاسخگویی به کامنت‌ها توسط همه اعضای تیم در این بخش از اپلیکیشن مدیریت شبکه‌های اجتماعی نوین هاب، وجود دارد.

  قابلیت آنالیز وضعیت شبکه‌های اجتماعی از دیگر امکانات اپلیکیشن است. با استفاده از آنالیز شبکه‌های اجتماعی و دریافت داده‌های گسترده‌ از وضعیت شبکه‌های اجتماعی خود؛ فعالیت خود را هدفمند‌تر کنید و برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی استراتژی بهتری به کار ببرید.

  مشاهده وضعیت رشد فالوورها به صورت نمودار، مشاهده میزان بازدید و مشارکت پست‌ها، مشاهده پربازدیدترین هشتگ‌های شما و پیشنهاد بهترین ساعت انتشار پست از مهم‎‌ترین ویژگی‌های این بخش از اپلیکیشن نوین هاب هستند.

  در اپلیکیشن مدیریت شبکه‌های اجتماعی نوین هاب، امکان مدیریت تیمی برای شما فراهم است. در بخش مدیریت تیمی، تعیین سطح دسترسی برای هم‌تیمی‌ها، ارائه دسترسی به هم‌تیمی‌ها با حفظ اطلاعات محرمانه، امکان عضویت همزمان در تیم‌های مختلف و امکان نظارت بر فعالیت هم‌تیمی‌ها به سادگی هر چه تمام‌تر در دسترس شما قرار دارد.