نیاز به ابزاری برای مدیریت کامل شبکه‌های اجتماعیتان دارید؟ کلیک کنید
وبلاگ نوین هاب | اخبار و آموزش شبکه های اجتماعی

گزارش سالانه نوین هاب از عملکرد کسب‌ و کارها در شبکه‌های اجتماعی (1400-1399)

نوین هاب دومین گزارش سالانه خود را با بررسی نحوه عملکرد کسب‌وکارها در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است. در این گزارش با استفاده از داده‌هایی که از بخش فنی نوین هاب استخراج شده، اطلاعات جامع و کاملی در اختیار شما قرار گرفته است. باتوجه به پاندمی کرونا، سالی که گذشت برای کسب‌ و کارها پر از فراز و نشیب بوده است. پاندمی کرونا روی استفاده افراد و کسب و کارها از شبکه‌های اجتماعی تاثیر بسیار زیادی گذاشته است.

 

گزارش سالانه نوین هاب

نوین هاب با بررسی رفتار کسب‌وکارها در شبکه‌های اجتماعی، اقدام به انتشار گزارش سالانه از تیرماه 1399 تا تیرماه 1400 کرده است. طبق اطلاعات این گزارش محبوب‌ترین شبکه اجتماعی برای کسب‌وکارهای ایرانی اینستاگرام است. تقریبا نزدیک به نیمی از ایرانی‌ها از اینستاگرام استفاده می‌کنند. تیم نوین هاب با بررسی و استخراج داده‌های بخش فنی، اطلاعات جامعی از روند عملکرد کسب‌ و کارها در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده. با استفاده از این داده‌ها می‌توانید استراتژی مناسبی برای شبکه‌های اجتماعی طراحی و اجرا کنید.

از جذاب‌ترین آمارهایی که در این گزارش مشاهده می‌کنید، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی برای کسب‌ و کارها، محبوب‌ترین انواع محتوا، آمار فعالیت‌های نوین هاب و مهم‌ترین آپدیت‌های شبکه‌های اجتماعی است.

یکی از مهم‌ترین بخش‌های این گزارش، لوکیشن‌های پراستفاده کسب‌ و کارها برای انتشار محتوا و پرترافیک‌ترین ساعت فعالیت در شبکه‌های اجتماعی است. شاید دانستن این موضوع که پرترافیک‌ترین روز فعالیت کسب‌ و کارها در شبکه‌های اجتماعی شنبه‌هاست جالب باشد. همچنین پرترافیک‌ترین بازه زمانی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی بین ساعات 16 تا 20 است.

سهم هر شبکه اجتماعی از حضور کسب و کارها و پست‌های منتشر شده و محبوب‌ترین قالب‌های محتوایی از جذاب‌ترین آمارهای مربوط به فعالیت کسب و کارها در این شبکه‌هاست که در این گزارش مشاهده می‌کنید. در این گزارش هشتگ‌ها و ایموجی‌های محبوب، لوکیشن‌ها و ساعات پرترافیک فعالیت کسب‌وکارها در شبکه‌های اجتماعی بررسی شده‌اند.

در ادامه این گزارش می‌توانید محبوب‌ترین انواع محتوا را به تفکیک مشاهده کنید. با استفاده از این اطلاعات برای ادامه روند عملکرد کسب‌وکارتان در شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ریزی تازه‌ای داشته باشید.

دانلود گزارش کامل سالانه نوین هاب از فعالیت کسب و کارها در شبکه‌های اجتماعی

پاسخ خودکار به دایرکت‌ و کامنت‌های اینستاگرام

گزارش سالانه نوین هاب

رشد نوین هاب

یکی از مهم‌ترین دستاوردهای نوین هاب در سال گذشته، دریافت API رسمی اینستاگرام و پشتیبانی از پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی بیشتر بوده است.

یکی از جذاب‌ترین داده‌های این گزارش درخصوص تعداد اکانت‌های متصل شده توسط یک کاربر به داشبورد نوین هاب است. این کاربر تعداد 90 اکانت شبکه‌های اجتماعی را با استفاده از داشبورد نوین هاب مدیریت می‌کند.

ما در نوین هاب تلاش کردیم که در کنار شما باشیم تا فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را برای شما ساده‌تر کنیم. در سال گذشته تعداد کاربران نوین هاب 38 درصد رشد داشته و این را مدیون همراهی شما عزیزان هستیم.

تیم نوین هاب به همراهی شما عزیزان مفتخر است.

این داستان ادامه دارد برای مطالعه گزارش سالانه 1400 نوین هاب به آدرس لینک شده در بخش اخبار نوین هاب مراجعه نمایید.

  • ممنون از شما
    پر ترافیک‌ترین زمان انتشار محتوا در نوین هاب برام جالب بود
    فکر می‌کنم به‌صورت کلی بشه گفت که ساعت 16 تا 20 بیشترین انتشار محتوا در شبکه‌های اجتماعی اتفاق میفته.
    البته نسبت دادن این زمان در تمامی حوزه‌ها امکانپذیر نیست