نیاز به ابزاری برای مدیریت کامل شبکه‌های اجتماعیتان دارید؟ کلیک کنید
وبلاگ نوین هاب | اخبار و آموزش شبکه های اجتماعی

گزارش سالانه نوین هاب منتشر شد (تیر ۱۴۰۰-تیر ۱۴۰۱)

گزارش سالانه نوین هاب 1400

سومین گزارش سالانه نوین هاب منتشر شد

هرساله کسب‌وکارهای بسیاری اقدام به انتشار گزارش سالانه می‌کنند. نوین هاب نیز طبق روال هرسال گزارش سالانه ۱۴۰۰ خود را از نحوه عملکرد کاربران و کسب‌وکارها در شبکه‌های اجتماعی گردآوری کرده است. این گزارش غنی با تکیه بر منابع معتبر جهانی و ایرانی در اختیار شما قرار گرفته است. در این گزارش، بسیاری از جنبه‌های فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مورد بررسی قرار گرفته است.

جالب است بدانید بر اساس آماری که از این گزارش به‌دست‌آمده میزان رشد کاربران شبکه‌های اجتماعی، از سال ۱۳۹۸ تا سال ۱۳۹۹، به دلیل شیوع پاندمی کرونا، ۱۳% بوده است اما این میزان، در سال بعدی، باتوجه‌به شمارش معکوس کرونا ۳% کاهش داشته است.

این روزها که بازار خرید آنلاین بسیار داغ است جالب است بدانید در رتبه‌بندی محصولات خریداری شده توسط کاربران اینترنت، رتبه اول متعلق به وسایل الکترونیکی، بعد از آن لباس و پوشاک، لوازم منزل و مبلمان، وسایل سرگرمی، لوازم شخصی و در نهایت غذا است.

از جذاب‌ترین عناوینی که در این گزارش می‌خوانید:

  1. محبوب‌ترین رسانه‌های اجتماعی در ایران
  2. سایت‌هایی که بیشترین بازدید را در سراسر جهان دارند
  3. جذاب‌ترین نوع محتوا در سطح اینترنت
  4. رتبه بندی محصولات خریداری شده توسط کاربران اینترنت
  5. ایرانی‌های پر فالوور در اینستاگرام
  6. درآمد ایرانی‌ها از طریق اینستاگرام
  7. تعداد فروشگاه‌های اینستاگرامی ایران
  8. بیشترین‌های نوین‌ هاب

علاوه بر این به تأثیرات طرح صیانت و تبعاتی که برای کاربران اینترنت به همراه خواهد داشت نیز پرداختیم.

دستیار شبکه‌های اجتماعی نوین هاب ابزاری قدرتمند برای مدیریت همه شبکه‌های اجتماعی
ثبت‌نام رایگان ثبت‌نام کنید

عملکرد نوین هاب در سالی که گذشت!

نگران نباشید ما کاربران خود را فراموش نکردیم. ما برای شفاف‌سازی، به نحوه عملکرد نوین هاب در یک سال گذشته و تأثیری که بر روی کسب‌وکارها داشته است نیز پرداختیم. بر اساس این گزارش تعداد کاربران نوین هاب نسب به سال گذشته، ۴۷% رشد داشته است و مفتخریم که در سال گذشته، همراه تعداد بیشتری از مخاطبان بودیم.

ضمن اینکه اضافه‌شدن گالری به اتصال رسمی، انتشار اپلیکیشن نوین هاب در گوگل‌پلی استور، اضافه‌شدن پیام دایرکت توییتر و فیس‌بوک در پنل و اضافه‌شدن API رسمی آپارات از مهم‌ترین آپدیت‌های نوین هاب در سال ۱۴۰۰ به شمار می‌رود.

سخن آخر

این گزارش با تلاش و همکاری کل تیم نوین هاب تهیه و آماده شده است. خواندن این گزارش خالی از لطف نیست امیدواریم بتوانید از اطلاعات و آمار آن، در جهت بهبود کسب‌وکار خود استفاده کنید.

دانلود گزارش سالانه نوین هاب ۱۴۰۰