وبلاگ نوین هاب | اخبار و آموزش شبکه های اجتماعی

آپدیت‌های جدید نوین هاب (آبان 1400)

آپدیت جدید نوین هاب، منتشر شد. هدف ما در اینجا، فراهم کردن امکاناتی برای کاربران است تا شبکه‌های اجتماعی را به آسانی مدیریت کنند. به همین دلیل به طور مکرر، اقدام به آپدیت نوین هاب برای بهبود کیفیت تجربه کاربری می‌کنیم. ما همواره به انتقادات و پیشنهادات مخاطبان خود احترام می‌گذاریم و امکاناتی فراهم می‌آوریم که تجربه مدیریت شبکه‌های اجتماعی برای شما همراهان عزیزمان لذت‌بخش شود. در این پست، آپدیت‌ جدید نوین هاب که در آبان 1400 منتشر شده را معرفی می‌کنیم.

 

امکان جستجو در دایرکت‌ها و کامنت‌ها

مدتی از اضافه شدن مدیریت دایرکت نوین هاب می‌گذرد. حالا در آپدیت جدید نوین هاب این امکان را برای کاربران فراهم کردیم که بتوانند در دایرکت و کامنت, عبارت مدنظرشان را سرچ کنند. فرض کنید به دنبال پیام یک شخص خاص در دایرکت می‌گردید که نام او را می‌دانید ولی امکان جستجو بین همه پیام‌ها را ندارید. حالا با این ویژگی تازه نوین هاب می‌توانید به راحتی کلمه یا نام مدنظرتان را سرچ کنید تا به پیام شخص مورد نظر برسید.

یا فرض کنید قصد دارید درمورد یک موضوع خاص بین مخاطبین خود تحقیق کنید و می‌خواهید ببینید چند نفر از یک کلمه خاص استفاده کرده‌اند. حالا می‌توانید کلمه مدنظرتان را سرچ کنید تا تمام کامنت‌های حاوی آن واژه نشان داده شود.

آپدیت جدید نوین هاب

 

امکان مشاهده پاسخ‌های تو در تو در کامنت‌ها

منظور از پاسخ‌های تو در تو مکالماتی است که مخاطبان شما زیر پست‌ها با هم برقرار می‌کنند. حالا می‌توانید این مکالمات تو در تو را در داشبورد نوین هاب مشاهده کنید و پاسخ هرکدام که نیاز بود را بدهید.

آپدیت جدید نوین هاب

به‌روزرسانی اتوماتیک وضعیت پست بدون بارگذاری مجدد صفحه

پیش از این مشاهده وضعیت پست در داشبورد نوین هاب، بدون بارگذاری مجدد صفحه فراهم نبود. اما حالا می‌توانید بدون اینکه نیازی به بارگذاری مجدد صفحه باشد، وضعیت پست را ببینید. منظور از وضعیت پست، مشاهده عبارات: زمان‌بندی شده، در صف انتشار و منتشر شد است.

 

اضافه شدن امکان تغییر وضعیت کامنت‌ها به صورت گروهی

می‌توانید در آپدیت جدید نوین هاب، وضعیت کامنت‌ها را تغییر دهید. سطح دسترسی تازه‌ای در این آپدیت اضافه شده که به شما این امکان را می‌دهد وضعیت کامنت‌های خود را مشخص کنید. در این به‌روزرسانی تازه، شما این امکان را دارید که وضعیت کامنت‌ها را به دو حالت زیر تغییر دهید:

پاسخ خودکار به دایرکت‌ و کامنت‌های اینستاگرام
  • علامت‌گذاری همه به عنوان خوانده شده
  • علامت‌گذاری همه به عنوان خوانده نشده

این تغییر وضعیت برای زمانی مناسب است که شما پاسخ همه کامنت‌های خود را داده‌اید و می‌خواهید این موضوع در داشبوردتان ثبت شود. یا کامنت‌ها پاسخ داده نشده‌اند و نیاز به بررسی و پاسخ‌دهی دارند. حالا می‌توانید آن‌ها را دسته‌بندی کنید تا در هر مراجعه به داشبورد نوین هاب متوجه وضعیت آن‌ها بشوید.

آپدیت جدید نوین هاب

تغییر ساختار کدنویسی برای عملکرد بهتر سیستم

ما همواره درتلاشیم که سرویس را برای استفاده ساده‌تر و تجربه بهتر، آپدیت کنیم. در به‌روزرسانی اخیر، ما برخی موارد را بهبود بخشیدیم تا تجربه کاربری بهتری داشته باشید. در حقیقت هسته سیستم تغییراتی داشته که درنهایت موجب بهبود عملکرد نهایی می‌شود.

حل مشکل انتخاب تاریخ نمایش آنالیز در برخی مرورگرها

در برخی از مرورگرها تاریخ آنالیز به درستی نمایش داده نمی‌شد. در این به‌روزرسانی تازه، این مشکل را برطرف کردیم و حالا می‌توانید با هر مرورگری که کار می‌کنید، تاریخ آنالیز را به درستی مشاهده کنید.

 

حل مشکل ذخیره پیش‌نویس در حالت‌های مختلف

پیش از این اگر تصمیم به پیش‌نویس کردن یک پست خاص داشتید، سیستم از شما می‌خواست که حتما یک تصویر آپلود کنید. اما حالا می‌توانید بدون اینکه نیاز به آپلود تصویر داشته باشید، یک محتوای خاص را پیش‌نویس کنید که بعدا دوباره رجوع و اقدام به آپدیت آن کنید.

رفع باگ‌های گزارش شده و بهبود عملکرد سیستم

نظرات کاربران همواره برای ما حائز اهمیت بوده و تلاش کردیم تا برای جلب رضایت آن‌ها تمام توان خود را به کار بگیریم. در آپدیت جدید سعی کردیم تمام فیدبک‌هایی که از سمت کاربران تا به امروز دریافت کرده‌ایم را اعمال کنیم تا تجربه بهتری را برای آن‌ها رقم بزنیم.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

بیشتر مطالعه کنید: نرم افزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی 

4 نظر