نیاز به ابزاری برای مدیریت کامل شبکه‌های اجتماعیتان دارید؟ کلیک کنید
وبلاگ نوین هاب | اخبار و آموزش شبکه های اجتماعی

حل مشکل اکشن بلاک action block اینستاگرام

مدتی است که اینستاگرام با کسانی که قوانینش را زیر پا گذاشته و تولید اسپم می‌کنند برخورد سختگیرانه‌تری می‌کند.

این برخورد که اینستاگرام (روندش را کاملا مشخص نکرده) چنان سختگیرانه است که گاها به اشتباه کاربران عادی را مورد حمله قرار می‌دهد و از ارسال پست، کامنت و لایک آنها بدون اخطار قبلی جلوگیری می‌کند!

در این متن راه‌های پیشگیری از Action Block و رفع سریع‌تر آن در اینستاگرام را بررسی می‌کنیم.

 

 

چگونه توسط ربات‌های ایسنتاگرام به عنوان اسپمر شناخته نشویم؟

ساده است:

  • هر عملی در اینستاگرام در یک بازه زمانی محدودیت دارد یعنی تعداد دفعات لایک و فالو کردن و کامنت گذاشتن برای هر کاربر در روز محدود است.
  • شما برای جذب مخاطب نیازی به فعالیت زیادی ندارید. شما می‌توانید مثلا تنها با گذاشتن یک پست در روز در زمان مشخص، رعایت نکاتی ساده و با کمک ابزاری مثل نوین هاب مخاطب واقعی جذب کنید.
  •  از انجام بیش از حد کارهایی مثل فالو، لایک، کامنت و منشن (خصوصا کاربرانی که فالوور شما نیستند) و گذاشتن تعداد زیادی پست در بازه زمانی کم خودداری کنید.
  • زمانی که اینستاگرام مبارزه خود را آغاز کرد از تمام کاربران خواست تا دسترسی اپلیکیشن‌های شخص ثالث را از اکانت خود حذف کنند. منظور از اپلیکیشن شخص ثالث اپلیکیشن‌های جذب فالور و لایک غیر واقعی است.
  • نباید بگذارید اکانت شما غیر حقیقی به نظر بیاید. برای این کار باید فعال باشید.
  • اگر پستی در اکانت خود ندارید پس آرام آرام پست کنید تا تعداد پست شما حداقل به ده برسد.
  • بیو خود را کامل کنید و اگر اکانتتان شخصیست و نه کاری پس حتما عکس خودتان را بگذارید.
  • تکراری نباشید! دائما پست‌های تکراری و کامنت از پیش آماده نگذارید. اگر این کار را بکنید نه تنها به عنوان اسپمر شناخته می‌شوید بلکه این کار به صلاح کسب و کارتان نیز نیست و مخاطب را از شما دور می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: دانلود کامنت اینستاگرام

 

اگر اکشن بلاک شدید، راه‌حل چیست؟

اکشن بلاک‌ها معمولا چند روز تا یک ماه دوام دارند و پس از آن برداشته می‌شوند. اما اگر عجله دارید و می‌دانید بی‌مورد بلاک شده‌اید چند راه حل وجود دارد:

تغییر پسورد: در مرحله اول با تغییر پسورد اینستاگرام خود؛ می‌توانید دسترسی نرم‌افزارهای شخص ثالث را ببندید.

tell us: زمانی که اخطار اکشن بلاک می‎‌آید این گزینه نیز موجود است.

از طریق آن به طور خلاصه توضیح دهید که چرا اینستاگرام اشتباه کرده است. احتمالا بعد از آن اینستاگرام فرمی برای شما ارسال می‌کند و از شما می‌خواهد تا عکسی از خود بفرستید و بعد از چند روز بلاک برداشته می‌شود.

تنظیمات: به تنظیمات بروید و گزینه Report a Problem و سپس  Something isn’t Working را انتخاب کنید و توضیح بدید که فرد حقیقی هستید و اشتباها بلاک شده‌اید.

برخی افراد ادعا داشتند که با حذف و نصب دوباره اینستاگرام، تغییر اینترنت خود از وای فای به گوشی و یا تغییر  بیو خود این مشکل را حل کرده‌اند.

به هر‌حال بهترین کار این است که صبر کنید تا اینستاگرام خود این بلاک را بردارد. پس از برداشته شدن بلاک حتما موارد فوق را رعایت کنید و ضرری ندارد تا یک بار دیگر قوانین اینستاگرام را مطالعه کنید تا از آن تخطی نکنید.

 


دستیار شبکه‌های اجتماعی


امکان انتشار هم‌زمان و زمان‌بندی محتوا، مدیریت و دانلود کامنت‌ها، تحلیل و آنالیز همه شبکه‌های اجتماعی در یک داشبورد


رایگان امتحان کنید

نوین هاب را دنبال کنید