مدیریت یوتیوب

یوتیوب (یوتوب) دومین سایت پربازدید و پرطرفدار دنیا بعد از گوگل است. این سایت به کاربران اجازه بارگذاری، اشتراک گذاری و مشاهده ویدیو‌هایی مثل موسیقی، فیلم بلند، مستند و ویدیوهای آموزشی را می‌دهد.

حدود 100 میلیون ویدیو در روز در یوتیوب دیده می‌شود. حجم بسیار بالای بازدید در یوتیوب بهترین فرصت برای کسب و کارهاست تا با ایجاد کانال، خدمات و محصولات خود را معرفی کنند.

65 هزار ویدیو در روز در یوتیوب منتشر می‌شود و با توجه به این تعداد، محتوای ویدیویی که شما منتشر می‌کنید باید خلاقانه و جذاب باشد تا مخاطب را وادار به دنبال کردن کانال شما کند. زمان انتشار و تداوم فعالیتتان در این وبگاه، در کنار محتوای مناسب می‌تواند نتیجه مطلوب را به شما بدهد.

زمان‌بندی انتشار محتوا

در نوین هاب می‌توانید محتوای ویدیویی را بصورت آنی و زمان‌دار در یوتیوب منتشر کنید.


ارسال همزمان ویدیو به چند کانال یوتیوب

اگر چند کانال مختلف دریوتیوب دارید، با نوین هاب می‌توانید همزمان ویدیو خود را در همه آنها منتشر کنید.


11 شبکه‌ اجتماعی را همزمان بروزرسانی کنید

با نوین هاب می‌توانید بصورت همزمان ویدیو خود را به یوتیوب و سایر شبکه اجتماعی دیگر شامل تلگرام، اینستاگرام، آپارات، گپ، توییتر، فیسبوک، پینترست، تامبلر، لینکدین و پیام‌رسان بله ارسال کنید.


تقویم زمان‌بندی شمسی

ویدیو‌های خود را بصورت زمان‌بندی شده در تقویم شمسی انتشار محتوای نوین هاب از قبل زمان‌بندی کنید تا به صورت خودکارو بدون نیاز به آنلاین بودن شما منتشر شوند.


پیشنهاد هشتگ مرتبط

اولین هشتگ را در صفحه انتشار محتوا نوین هاب وارد کنید تا هشتگ‌هایی بر اساس هشتگ‌های پراستفاده توسط کاربران نوین هاب و کاربران شبکه‌های اجتماعی به شما پیشنهاد داده شود.


انتخاب دسته بندی و هشتگ‌ها

در داشبورد انتشار محتوا نوین هاب می‌توانید دسته‌بندی محتوا و هشتگ‌‌های یوتیوب را برای ویدیوهای خود انتخاب کنید.


ذخیره کپشن‌

اگر برای کپشن پست‌های خود قالب متنی آماده‌ای دارید و از متن‌های تکراری استفاده می‌کنید در نوین هاب یک‌بار آن را بنویسید و سپس با یک کلیک به کپشن‌ محتوای خود اضافه کنید.


ارسال مجدد ویدیوها

برای ارسال مجدد ویدیو‌ها نیازی به آپلود فایل و یا نگارش دوباره کپشن ندارید، در نوین هاب یا یک کلیک ویدیوهای قدیمی را در صورت نیاز مجددا منتشر کنید.

به آسانی همه شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کنید

ابزاری ساده برای مدیریت و بروزرسانی همه شبکه‌های اجتماعی به صورت همزمان و با امکانات ویژه

۷ روز استفاده رایگان