مدیریت تامبلر

تامبلر (Tumblr) یک پلتفرم وبلاگ است که جزو ۱۰ شبکه بزرگ اجتماعی جهان میباشد و بسیار مورد توجه کسب و کارها نیز قرار گرفته است این میکروبلاگ به کاربران خود اجازه ارسال متن، ویدئو، لینک، نقل قول و را ارائه میدهد.

در تامبلر میتوانید بصورت ساده برای کسب و کار خود یک بلاگ ایجاد کنید و محتواهای خود را که شامل انواع مختلف فایل و لینک میشود به اشتراک بگذارید. تامبلر جزو ابزارهای برندینگ بسیار مناسبی است که تاثیر بالایی برسئوی سایت شما خواهد گذاشت که بی توجهی به آن موقعیت های خوبی را از شما دریغ خواهد کرد.

زمانبندی ارسال پست

در نوین هاب میتوانید پست های شامل متن، ویدئو، تصویر و گالری را بصورت آنی و زماندار به تامبلر ارسال کنید.


ارسال همزمان پست به چند اکانت مختلف

اگر شما چند اکانت مختلف در تامبلر دارید، در نوین هاب می‌توانید بصورت همزمان پست‌های خود را به همه حساب‌های تامبلر ارسال کنید.


مدیریت و بروزرسانی همزمان ۹ شبکه اجتماعی

محتوایی را که برای تامبلر آماده می‌کنید را به سادگی و با یک کلیک در شبکه‌های اجتماعی مختلف هم منتشر کنید تا بیشتر دیده شوید.


تقویم زمانبندی شمسی

پست‌های تامبلر را بر روی تقویم محتوایی شمسی پست‌ها بچینید تا بصورت اتوماتیک و بدون حضور شما در اکانت شما منتشر شوند.


ذخیره پست‌ها و قالب آماده

اگر برای پست‌های خود از متن‌های تکراری و یا قالب مشخصی استفاده می‌کنید، متن‌های خود را یکبار ذخیره کرده و هر بار با یک کلیک به متن پست‌‌ها اضافه کنید.


ارسال مجدد پست‌ها

به سادگی می‌توانید پست‌‌های قدیمی خود را مجددا در حساب تامبلر خود منتشر کنید.


آنالیز اکانت و پست‌‌های تامبلر (بزودی)

در بخش آنالیز شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانید نرخ رشد فالوورها و نرخ تعامل کاربران و همچنین نمایش برترین توییت‌های منتشر شده و ... در تامبلر را بصورت نمودار و گزارش دقیق مشاهده کنید.

به آسانی همه شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کنید

ابزاری ساده برای مدیریت و بروزرسانی همه شبکه‌های اجتماعی به صورت همزمان و با امکانات ویژه

۷ روز استفاده رایگان