مدیریت کانال تلگرام

پیام رسان تلگرام بعنوان پرمخاطب‌ترین پیام‌رسان در ایران به دلیل وجود قابلیت‌هایی همچون کانال و گروه و همچنین امکانات پیشرفته همچون ربات تلگرام بسیار مورد توجه کسب و کارها قرار گرفته است. در قابلیت ایجاد کانال تلگرام کسب و کارها می‌توانند با ایجاد کانال یک راه ارتباطی بسیار ساده و مناسبی را با مخاطبان خود ایجاد کنند.

ارسال زماندار پست به کانال تلگرام

در نوین هاب می‌توانید پست، ویدئو و گالری را زمانبندی کنید تا بصورت خودکار در کانال تلگرام منتشر کنید.


ارسال همزمان پست به چند کانال تلگرام

اگر کسب و کارتان در چند کانال تلگرام مختلف فعالیت دارد یا مدیریت چندین کانال مختلف را انجام می‌دهید با نوین هاب می‌توانید همه آنها را همزمان مدیریت و بروزرسانی کنید.


مدیریت و بروزرسانی همزمان ۹ شبکه اجتماعی

محتوایی را که برای تلگرام تولید می‌کنید را به سادگی و با یک کلیک در شبکه‌های اجتماعی مختلف هم منتشر کنید تا بیشتر و بیشتر دیده شوید.


تقویم زمانبندی شمسی

محتوا را براساس تاریخ و ساعت در تقویم شمسی زمانبندی کنید که بصورت خودکار در زمان مشخص شده بر روی کانال‌های تلگرام منتشر شوند.


دکمه شیشه‌ای تلگرام

دکمه شیشه ای تلگرام می‌تواند به ظاهر کانال بسیار کمک کند و لینک‌های طولانی را در یک دکمه خلاصه کند که در نوین هاب می‌توانید به پست های خود اضافه کنید.


متن طولانی با عکس تلگرام

در حال حاضر برای نوشتن متن زیر عکس در تلگرام امکان اضافه کردن ۱۰۲۴ کاراکتر وجود دارد اما در نوین هاب می‌توانید چندین برابر متن بیشتری به تصاویر خود در تلگرام اضافه کنید.


ذخیره کپشن و هشتگ‌های آماده

اگر در پست‌های خود در تلگرام از متن های آماده استفاده می‌کنید، می‌توانید در بخش کپشن‌ها در نوین هاب آنها را یکبار بنویسید و هربار با یک کلیک به متن پست‌های خود اضافه کنید.


ارسال مجدد پست‌ها

به سادگی می‌توانید پست‌‌های قدیمی خود را مجددا در کانال تلگرام منتشر کنید


تحلیل کانال تلگرام

در بخش تحلیل شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانید نرخ رشد ممبرها و نرخ تعامل کاربران و همچنین نمایش برترین پست‌های منتشر شده در کانال را بصورت نمودار و گزارش دقیق مشاهده کنید.

به آسانی همه شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کنید

ابزاری ساده برای مدیریت و بروزرسانی همه شبکه‌های اجتماعی به صورت همزمان و با امکانات ویژه

۷ روز استفاده رایگان