سوالات متداول

نوین هاب ابزاری بسیار ساده است که با در اختیار گذاشتن یک داشبورد کامل امکان مدیریت ارسال به شبکه‌های اجتماعی، آنالیز محتوای منتشر شده و افزایش مخاطبین شما در شبکه‌های اجتماعی مختلف را ارائه می‌کند.

دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه بالا برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود ندارید. کافیست شبکه‌های اجتماعی خود را به نوین هاب متصل کرده و از ابزارها و امکانات رونگار فوق العاده رونگار استفاده نمایید.

تلگرام، اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، پیام رسان بله، آپارات، لینکدین، پینترست، تامبلر، گوگل پلاس، یوتیوب و بزودی دیگر شبکه‌های اجتماعی ایرانی و خارجی.

کافیست در کمتر از یک دقیقه ثبت نام کرده و به مدت 7 روز بصورت رایگان از امکانات نوین هاب استفاده کنید، همچنین در هر لحظه که مایل بودید می‌توانید اشتراک خود را ارتقا داده و از امکانات بیشتر و بدون محدودیت از نوین هاب استفاده کنید.

برای ارتقای اشتراک کافیست به صفحه تعرفه‌ها مراجعه کرده و یکی از اشتراک‌های موجود براساس امکانات درخواستی خود را انتخاب و بصورت ماهانه، سه ماهه و سالانه بصورت آنلاین پرداخت کنید که بصورت آنی اشتراک شما فعال شود.

برای بازیابی به صفحه بازیابی رمز عبور مراجعه کرده و ایمیل خود را وارد کنید و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید که لینک آن به ایمیل شما ارسال شود، سپس در ایمیل دریافت شده برروی لینک کلیک کرده و رمز جدید را وارد کنید.

در نوین هاب بصورت کامل اطلاعات و داده های شما رمزنگاری شده و تضمین میگردد. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه حریم خصوصی مراجعه کنید.

برای ارتباط با تیم نوین هاب به صفحه تماس با ما مراجعه کرده و از طریق راه‌های ممکن با ما در تماس باشید.