مدیریت صفحه فیس‌بوک

فیس‌بوک بزرگترین شبکه اجتماعی دنیاست، شبکه اجتماعی با میلیاردها کاربر در سراسر جهان، فیس‌بوک از شبکه‌های مطرح و پر مخاطب در ایران نیز هست که بیش از 42 درصد کاربران خاورمیانه‌ای فیس‌بوک ایرانی هستند

در حال حاضر کسب و کارهای زیادی در فیس‌بوک فعال هستند. در نوین هاب می‌توانید فیس‌بوک را در کنار شبکه‌های اجتماعی با امکانات بیشتر بروزرسانی و مدیریت کنید.

زمانبندی ارسال پست

در نوین هاب پست‌هایی شامل متن و عکس و فیلم و گالری را می‌توانید زمانبندی کنید تا در زمان مشخص شده در صفحات فیس‌بوک شما بصورت اتوماتیک منتشر کنید.


ارسال همزمان پست به چند صفحه فیس‌بوک

اگر چند صفحه یا اکانت فیس‌بوک دارید کار سختی خواهد بود که تک تک آن‌ها را مدیریت کنید، با نوین هاب می‌توانید بصورت همزمان آن‌ها را در یک صفحه بروزرسانی و مدیریت کنید.


مدیریت و بروزرسانی همزمان ۹ شبکه اجتماعی

محتوایی را که برای فیس‌بوک آماده می‌کنید را به سادگی و با یک کلیک در شبکه‌های اجتماعی مختلف هم منتشر کنید تا بیشتر و بیشتر دیده شوید.


مدیریت همه کامنت‌ها در یک صفحه

همه کامنت ها و منشن‌های جدید حساب‌های مختلف فیس‌بوک و شبکه‌های اجتماعی دیگر را در یک صفحه ببنید، پاسخ دهید و یا حذف کنید.


تقویم زمانبندی شمسی

پست‌های فیس‌بوک خود را براساس تاریخ و ساعت در تقویم شمسی زمانبندی کنید که بصورت خودکار در زمان مشخص شده بر روی فیس‌بوک منتشر شوند.


ذخیره پست‌ها و هشتگ‌های آماده

اگر در پست‌های خود از متن و یا هشتگ‌های آماده استفاده می‌کنید، می‌توانید در بخش کپشن‌ها آنها را یکبار بنویسید و هربار با یک کلیک به متن پست‌های فیس‌بوک خود اضافه کنید.


ارسال مجدد پست‌ها

به سادگی می‌توانید پست‌‌های قدیمی خود را مجددا در صفحات فیس‌بوک خود منتشر کنید


تحلیل صفحات فیس‌بوک

در بخش آنالیز شبکه‌‌های اجتماعی می‌توانید نرخ رشد فالوورها و نرخ تعامل کاربران و همچنین نمایش برترین توییت‌های منتشر شده و ... در صفحات فیس‌بوک را بصورت نمودار و گزارش دقیق مشاهده کنید.

به آسانی همه شبکه‌های اجتماعی را مدیریت کنید

ابزاری ساده برای مدیریت و بروزرسانی همه شبکه‌های اجتماعی به صورت همزمان و با امکانات ویژه

۷ روز استفاده رایگان